Úvodná stránkaO násAkcieLokalitaUbytovanieReštauráciaKongresové službyAktivityWellnessFotogalériaCenníkRezerváciaKontakt

SLNEČNÝ MAJER 

 

je zárukou Vášho bezstarostného  a komfortného ubytovania v prekrásnom prostredí  s možnosťou atraktívnych vidieckych aktivít!

 

 

Ponúkame Vám tieto služby:

 

 • Ubytovanie 
  penzión (2-posteľové izby, apartmány), chatky, študentský dom
 • Stravovanie 
  reštaurácia, koliba, bar, poľovnícky salónik
 • Konferenčné služby
  konferenčná miestnsť 
 • Bazén
 • Voľnočasové aktivity 
  jazda na koni v hale, lyžovanie, turistika, cykloturistika, biliard, vlastná tvorba, starostlivosť o zvieratá, grilovanie v prírode

 

OZNAM

 

Zmena od 01.11.2016 

 Prevádzková doba reštauracie

 

Pondelok   -   zatvorené

Utorok        -   zatvorené

Streda        -   zatvorené

Štvrtok       -   zatvorené

 

Piatok     10.00   - 18.00

Sobota    10.00   - 18.00

Nedeľa    10.00   - 18.00

 

Objednavky spoločenských akcii podľa dohody. 

 

 

 

 

 

  

Jazda na koni pre verejnosť

 

Pondelok - Piatok        po tel. dohovore                      Sobota -     Nedeľa       12:00-16:00

Andalusier im Trab

 

 

 

 

 

 

AKCIE

 

Detský tábor

Leto/m/ na konskom chrbte 2017   Agroturistické zariadenie Slnečný Majer prichádza aj tento rok z ponukou detského tábora     ,,Leto/m/ na konskom chrbte".       Tento rok sa uskutoční už 11.ročník. Tábor je určený pre deti od 7 do 16 rokov, ktoré majú záujem stráviť nezabudnuteľné prázdniny pri koňoch. Deti sa naučia základy jazdenia na koni, starostlivosť o kone (manipulacia s koňmi). V tábore sa budú vykonávať aj animačné aktivity, spoločenské hry, kreslenie, turistika, kúpanie v bazéne, opekačka a nebude chýbať ani diskotéka.    

 

Firemné akcie

     Pripravujete pre svojich zamestnancov, kolegov, priateľov alebo partnerov spoločnú akciu? Radi by sme Vám ponúkli naše služby v agroturistickom zariadení Slnečný Majer. Ponúkame priestory na organizovanie: firemných prezentácií, kongresových služieb, konferencií, workschopov, kurzov, prednášok, školení a seminárov.

 

Svadba na Slnečnom Majeri

     Ponúkame komplexné svadobné služby v lone prekrásnej slovenskej prírody.

 

 

Dotazník spokojnosti návštevníka

V rámci neustáleho procesu skvalitňovania nami poskytovaných služieb by sme vás chceli požiadať o vyplnenie krátkeho dotazníka, resp. opis toho, čo sa vám u nás páči a čo nie. Dotazník je anonymný, uvedenie akéhokoľvek kontaktu nie je potrebné a ani povinné, ale uvítame ho. Výsledky dotazníka nie sú nikde zverejňované a slúžia len pre naše interné potreby. Kliknite sem pre zobrazenie formulára.